Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.02.2019, 05:41

Безпека життєдіяльності

Результат пошуку зображень за запитом "гифка безпека у школі"

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

Результат пошуку зображень за запитом "гифка безпека у школі"

Нормативні документи з безпеки життєдіяльності

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

«  Лютий 2019  »