Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.11.2018, 20:06

І семестр 2018-2019

Ми на Facebook   Результат пошуку зображень за запитом "фейсбук"

19 жовтня

Цікавий, веселий, а головне корисний майстер-клас відвідали сьогодні наші школярі. Міні-пекарня "Гусильда" радо відчинила нам свої двері. Діти мали можливість самостійно пройти весь процес приготування смачних мафінів - від приготування тіста до випікання. На завершення - смачне чаювання з власноруч випіченими  смаколиками.

Дякуємо за можливість відчути себе юними пекарями!

16 жовтня

З теплим ласкавим промінням золотого сонечка, тендітною павутиною "бабиного літа" та жовтогарячими барвами осіннього падолисту завітало до нашої школи свято. Сьогодні, 16 жовтня, Хмельницька СЗОШ 33 відсвяткувала своє 19-річчя. Адміністрація, педагогічний колектив та школярі провели дуже насичений день. Разом з директором школи ми грали у міні-футбол, у "Квача" та інші цікаві  ігри. Також школярів чекало смачне частування. Тепло, по-родинному затишно було сьогодні.

Багато дитячих посмішок, творчих здобутків та світлого майбутнього тобі, наша шкільна домівка!

16 жовтня у школі проводився захід на тему:"Запам'ятай та допоможи". Учасниками спілкування були представники патрульної поліції, психолог школи та учні 8-10 класів. Спілкування проходило у вигляді діалогу. Учні мали можливість познайомитися з методами самозахисту. Отримати корисну інформацію про небезпеку соціальних мереж та пригадали правила поводження у громадських місцях.

Працівники патрульної поліції нагадали учням про правила безпеки на дорозі, про те, як діяти в різних життєвих ситуаціях, та розповіли про відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення. На завершення усі спільно створили стнінгазети "Слова підтримки".

28 вересня

З 24 по 28 вересня 2018 року в стінах нашої школи проходив тиждень УЖМ (української жестової мови). Тиждень розпочався із загальношкільної лінійки та презентації класу УЖМ. В рамках тижня було проведено: інформаційні хвилинки "Відношення чуючих до нечуючих людей в різні епохи", "Нечуючі можуть усе", казкотерапія "Жив колись на світі нечуючих чоловік". Також КВН, виставка малюнків "Світ очима тиші", змагання з міні-футболу та шкільні естафети. Із задоволенням діти завітали на екскурсію в УТОГ. Вже традиційним став під час тижня УЖМ День тиші. Протягом тижня діти були активними та із задоволенням приймали участь в усіх заходах (переглянути).

18 вересня

Відкритий захід приурочений 75-ій річниці трагедії в Бабиному Яру пройшов 18 вересня.

Під час закходу діти ознайомилися з подіями, які відбувалися 29 та 30 вересня 1941 року на території України. (переглянути)

12 вересня

З 6 по 11 вересня 2018 року проходив Всеукраїнський фінал 15-тої спартакіади "Повір у себе" для дітей з особливими потребами з шахів в місті Коблево Миколаївської області. Наші учні зробили гарний подарунок місту до Дня його народження. Здобули три призових місця, привезли три бронзових медалі. (переглянути)

3 вересня