Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.10.2019, 16:26

І семестр 2019-2020

13 вересня

Олімпійський тиждень в школі
Щоб навчити учнів цінувати власне здоров’я, виховувати потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, заохотити до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень проходив з 9 по 13 вересня 2019 року.
Початок тижня було відкрито на спортивному майданчику, де дітей познайомили з планом заходів на тиждень і проведено ранкову руханку. Після уроків був проведений Олімпійський урок, де учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор.
Вівторок був насиченим і веселим для учнів, адже були проведені вчителем ЛФК Намистюк С.Г. цікаві естафети «Веселі старти» з учнями молодших класів, а також старші класи показали свої результати на спортивних змаганнях «Молодь за здоровий спосіб життя» під керівництвом інструктора з фізичного виховання Шпак О.О.
Традицією Олімпійського тижня в нашій школі став легкоатлетичний забіг для учнів, який був проведений у середу 11 вересня.
У четвер на шкільному спортивному майданчику відбулася захоплююча гра – змагання з футболу – це найулюбленіший вид спорту серед учнів школи. Проводив змагання тренер Інваспорту Столярчук О.І. Учасників і переможців нагороджено цінними грамотами і призами.
Протягом тижня учні змагалися не лише у спритності та витривалості, але й поповнювали знання про олімпійських чемпіонів, спортивні ігри та українських спортсменів. Під керівництвом бібліотекаря школи Стрельченко Т.С. організована книжкова виставка «Історія Олімпійського руху» про видатних спортсменів світу, яка діяла протягом тижня у бібліотеці школи. Також проводився турнір з шахів між учнями середніх класів під керівництвом тренера Інваспорту.
Підсумком тижня стала виставка малюнків «Спорт і Я» та звіт про досягнення учнів нашої школи. Переможців змагань та найактивніших учасників тижня було нагороджено грамотами.

2 вересня

Свято першого дзвоника, завжди залишається в пам'яті кожної людини, дитини. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто із року в рік крокує стежиною знань. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Бережіть у пам'яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі! Зі святом вас усіх - із Днем знань. З нового навчального року!!!

«  Жовтень 2019  »