Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.10.2019, 16:27

ІІ семестр 2018-2019

Ми у ФЕЙСБУК

31 травня

Ще один насичений, цікавий, емоційний, розфарбований різними кольорами веселки навчальний рік завершився! Вітаємо випускників та бажаємо всім учням гарних літніх канікул!!!

8 травня

Вишиванка рідна, ну хіба не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво.
Це митецький витвір, це краса і казка,
В ній душі наснага, материнська ласка.
Кольори сплелися в ній в узори й квіти,
Щоб були щасливі і сміялись діти.
Вишиванка наша, ну хіба не диво?
В вишиванці завжди модно і красиво!

25 квітня

25 квітня у школі пройшов день Цивільного захисту. У рамках цього дня було було проведено ряд заходів, мета яких повторити правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. Відбулося відпрацювання учнями та педагогічним колективом дій відповідно до сигналу "Увага всім!", щоб практично перевірити здатність учасників навчально-виховного процесу діяти в умовах надзвичайних ситуацій.
До нас завітали військовослужбовці з військової частини А3808, щоб ознайомити школярів із засобами індивідуального захисту.
Слід пам'ятати, що життя - це наш найцінніший скарб!

12 квітня

Зустріч з представниками патрульної поліції на тему "Профілактика попередження конфліктних ситуацій серед школярів". Представники поліції в ігровій формі пригадали із школярами їхні права та обов'язки, правила етичної поведінки один до одного, правила дорожнього руху. Діти жваво вели розмову, задавали запитання. Зустріч завершили спільним фото.

6 квітня

Колектив школи долучився до загальноміського флешмобу #trashtag#ЧИСТИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, прибиранням забруднених паркових зон. Це наш маленький внесок у поліпшення стану довкілля нашого міста.

29 березня

Канікули... Це час, коли педагоги можуть "перезавантажитись".
Дуже допоміг нам у цьому психолого - педагогічний семінар "Профілактика емоційного вигорання педагога". Адже у кожної людини, а особливо педагога, є момент перезавантаження: фізичного, психологічного та емоційного. Практичний психолог нашої школи, дала можливість колективу відновити свої сили перед ще одним стартом у роботі. Цікаві вправи, колективна робота, приємне спілкування, гарний настрій допомогли звільнитись від психологічної напруженості, надмірної самокритичності та емоційного виснаження.

18 лютого

Всеукраїнська тиха акція "Ангели пам'яті", щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. В тиші школярі розвішали білих паперових ангелів, як символ нашої пам'яті про подвиг Героїв задля щасливого та незалежного майбутнього України.

15 лютого

Школярі приєдналися до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті" та виготовили паперових янголят, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

14 лютого

День Святого Валентина!!!

13 лютого

15 лютого минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна, що тривала понад 9 років... Пам'ятаємо...

25 січня

Сьогодні ми мандрували захоплюючим світом квесту "Здоровий спосіб життя"

24 січня

"Хочу, можу, треба". З метою допомогти учням визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити свій вибір та в майбутньому цілеспрямовано йти до поставленої цілі, до нас завітала представник центру зайнятості. В приємній, цікавій бесіді учні отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили.

«  Жовтень 2019  »