Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 29.03.2020, 06:38

ІІ семестр 2019-2020

10 березня

ТОБІ, КОБЗАРЮ, НАША ШАНА.
У спеціальній ЗОШ №33 відбувся виховний захід до вшанування пам'яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. Учні 5 -10 класів із задоволенням та хвилюванням читали вірші поета, розповідали про його нелегке життя, аналізували його творчу спадщину, брали активну участь у вікторині «Сторінками життя Кобзаря». Також учні 6-7 класів підготували стінгазети, а п’ятикласники намалювали малюнки до творів Т. Г. Шевченка.

28 лютого

Вітаємо Дубінчук Дарину (6-А клас) з ІІІ місцем в обласному чемпіонаті з шахів.

День рожевої сорочки

28 лютого долучились до акції "День рожевої сорочки".   Ми проти булінгу!!!

20 лютого

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Ми не маємо права забувати...У такі дні ми, українці, повинні бути разом. Всеукраїнська тиха акція "Ангели пам'яті" об'єднала сьогодні усіх. Діти розвішували власноруч виготовлених білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг.

14 лютого

День Святого Валентина ( Фейсбук)

14 лютого

Курси підвищення кваліфікації вчителів української жестової мови спеціальних закладів загальної середньої освіти.

11 лютого 2020 р. на базі Хмельницької спеціальної школи № 33 співробітники відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України Світлана Литовченко та Володимир Шевченко взяли участь у курсах підвищення кваліфікації вчителів української жестової мови спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Було презентовано такі важливі питання: сучасні тенденції навчання дітей з особливими освітніми потребами, вимоги до організації освітнього процесу у спеціальному закладі (відповідність нормативно-правовому забезпеченню, інноваційним психолого-педагогічним підходам, перспективи розвитку спеціальної освіти), соціокультурний підхід в освіті дітей з порушеннями слуху тощо.

В межах тренінгу педагоги висловили власне бачення основних новацій, необхідних спеціальній школі. Було підкреслено актуальність профільної освіти, розробки спеціальних підручників, застосування індивідуального підходу на уроці, гнучкість та варіативність щодо навчальних предметів, специфічних курсів, а також необхідність сучасної професійної підготовки.

Для співробітників відділу було важливо почути думки вчителів-членів Об'єднання нечуючих педагогів. Результати таких заходів буде враховано при розробці теоретичних підходів та навчально-методичного забезпечення для дітей з порушеннями слуху.

ФЕСБУК   https://www.facebook.com/2217499588526856/posts/2599051620371649/?d=n

Про курси пише ВСГ «Українське товариство глухих»

21 січня

21 січня в рамках проекту #стань_помітним до наших школярів завітали представники патрульної поліції та Олег Ровінець. Під час зустрічі юним пішоходом розповіли про безпечну поведінку на дорозі. @Анна Стрембіцька в ігровій формі пригадала з дітьми основні дорожні знаки, перевірила знання учнів з Правил дорожнього руху. У подарунок школярі отримали 67 флайтерів!
Дякуємо за цікаву зустріч!

«  Березень 2020  »