Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.09.2020, 17:25

ІІ семестр 2019-2020

29 травня

Свято останнього дзвоника!

Доброгі учні! Шановні батьки та вчителі! Вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника! Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей - це нова валізка знань за плечима, для вчителів - гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків - мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік!
  Бажаємо Вам гарно відпочити, набратись сил, енергії і до зустрічі у новому навчальному році!!!

21 травня

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначатимемо 21 травня.

Вишита сорочка - свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості.

А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

І хай сміється сонечко в зеніті —

Ти рідного свого не забувай!

10 травня

Милі, ніжні, найважливіші наші Матусі! Наближається день Матері. Бажаємо Вам кожен день зустрічати з посмішкою, яскравою мрією, світлою надією і невтомним натхненням. Нехай діти люблять, цінують, обіймають, радують і дарують світ чудес та захоплень. Бажаємо добробуту в родинні та гордості за своїх дітей. Вони у Вас чудові!!!

Приймайте подарунок від найрідніших ваших діток...

10 березня

ТОБІ, КОБЗАРЮ, НАША ШАНА.
У спеціальній ЗОШ №33 відбувся виховний захід до вшанування пам'яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. Учні 5 -10 класів із задоволенням та хвилюванням читали вірші поета, розповідали про його нелегке життя, аналізували його творчу спадщину, брали активну участь у вікторині «Сторінками життя Кобзаря». Також учні 6-7 класів підготували стінгазети, а п’ятикласники намалювали малюнки до творів Т. Г. Шевченка.

28 лютого

Вітаємо Дубінчук Дарину (6-А клас) з ІІІ місцем в обласному чемпіонаті з шахів.

День рожевої сорочки

28 лютого долучились до акції "День рожевої сорочки".   Ми проти булінгу!!!

20 лютого

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Ми не маємо права забувати...У такі дні ми, українці, повинні бути разом. Всеукраїнська тиха акція "Ангели пам'яті" об'єднала сьогодні усіх. Діти розвішували власноруч виготовлених білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг.

14 лютого

День Святого Валентина ( Фейсбук)

14 лютого

Курси підвищення кваліфікації вчителів української жестової мови спеціальних закладів загальної середньої освіти.

11 лютого 2020 р. на базі Хмельницької спеціальної школи № 33 співробітники відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України Світлана Литовченко та Володимир Шевченко взяли участь у курсах підвищення кваліфікації вчителів української жестової мови спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Було презентовано такі важливі питання: сучасні тенденції навчання дітей з особливими освітніми потребами, вимоги до організації освітнього процесу у спеціальному закладі (відповідність нормативно-правовому забезпеченню, інноваційним психолого-педагогічним підходам, перспективи розвитку спеціальної освіти), соціокультурний підхід в освіті дітей з порушеннями слуху тощо.

В межах тренінгу педагоги висловили власне бачення основних новацій, необхідних спеціальній школі. Було підкреслено актуальність профільної освіти, розробки спеціальних підручників, застосування індивідуального підходу на уроці, гнучкість та варіативність щодо навчальних предметів, специфічних курсів, а також необхідність сучасної професійної підготовки.

Для співробітників відділу було важливо почути думки вчителів-членів Об'єднання нечуючих педагогів. Результати таких заходів буде враховано при розробці теоретичних підходів та навчально-методичного забезпечення для дітей з порушеннями слуху.

ФЕСБУК   https://www.facebook.com/2217499588526856/posts/2599051620371649/?d=n

Про курси пише ВСГ «Українське товариство глухих»

21 січня

21 січня в рамках проекту #стань_помітним до наших школярів завітали представники патрульної поліції та Олег Ровінець. Під час зустрічі юним пішоходом розповіли про безпечну поведінку на дорозі. @Анна Стрембіцька в ігровій формі пригадала з дітьми основні дорожні знаки, перевірила знання учнів з Правил дорожнього руху. У подарунок школярі отримали 67 флайтерів!
Дякуємо за цікаву зустріч!

«  Вересень 2020  »